Spuštění webu

Konečně zde máme dlouho očekávaný příchod nového webu. Facebooková stránka Airsoft ČR byla založena v roce 2013, v tomtéž roce jsme plánovali spuštění webu ale kvůli nedostatku času z tohoto plánu sešlo. Nyní pro Vás máme základní strukturu webu, který by Vám mohl podávat tytéž informace jako naše FB stránka. Informace zde budou lépe strukturované a přehledné. Budeme se snažit o co největší spolupráci s Vámi čtenáři a vášnivými airsofťáky.

Co na webu nyní naleznete?

Nyní je web v „základní verzi“. Zatím zde naleznete pravidelně přidávané nejlepší fotografie z Facebooku, ty co nám zasíláte. Takže se na webu může ukázat i Vaše práce :) Dále zde naleznete přehledný soupis airsoftových akcí konaných v ČR a na Slovensku. Občas se zde objeví i fotografie mladých slečen se zbraněmi, které rozhodně potěší každého hráče airsoftu. Pokud budete mít hodně času, venku bude tak škaredé počasí že nepůjdete hrát airsoft, můžete si krátit dlouhou chvílí sledováním videí ze sekce videa.

Co je v plánu dál?

Dál máme v plánu spustit další část stránek, kde budete mít možnost si založit vlastní profil, komunikovat s hráči z ostatních týmů atd. Plánů je spoustu ale nemůžeme je všechny zveřejnit kvůli konkurenci. S jistotou můžeme říct, že se máte na co těšit! Užívejte si nové stránky a softu zdar!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>